Humral Tan kimdir?

Humral Tan
Humral Tan Kimdir?
Arabulucu, Avukat, SMMM, CMC, Yönetici Koçu

1958 Yılında Rize’de doğdu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur (1979). Finans konusunda aynı fakültede yüksek lisans yaptı (1982). Ayrıca İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde hukuk öğrenimini tamamladı (1995).

1981-94 Yılları arasında çeşitli sektörlerde (otomotiv, iç ve dış ticaret, kimya, finans, tekstil, yiyecek-içecek, havayolu, otel) yer alan Türk ve yabancı ticaret, sanayi ve hizmet işletmelerinde Muhasebe ve Finansman yöneticiliği yaptı.

1995 Yılından bu yana faaliyet gösterdiği ofisinde;

  • arabuluculuk
  • hukuk (şirketler hukuku, vergi ve iş hukuku),
  • yönetim danışmanlığı (hukuk, finans ve muhasebe faaliyetlerinin reorganizasyonu, kurumsal risk yönetimi, iç kontrol sistemi)
  • muhasebe ve denetim,
  • iç denetim güvence ve danışmanlık hizmetleri,
  • yönetici koçluğu

hizmetleri ve yanı sıra bu konulara ilişkin eğitim programları sunmaktadır.

Ayrıca, yönetim kurulu üyeliğine hazırlık eğitimleri (finansal tablo okuma, temel hukuk bilgileri, kurumsal yönetim ilkeleri, kurumsal risk yönetimi), bütçeleme ve bütçe kontrolü, mali tablolar analizi, yönetim ve maliyet muhasebesi, uluslararası finansal raporlama standartları konularında eğitimler vermektedir.

AC (Association for Coaching) ve ICF (International Coach Federation) koçluk sertifikaları, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı, Kredi Derecelendirme Lisansı, Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı, Türev Araçlar Lisansı,  CMC (Certified Management Consultant – Sertifikalı Yönetim Danışmanı) belgesi ve CRMA (Risk Yönetimi Güvencesi Sertifikası) sahibidir. Aynı zamanda LWT / Unvansız Lider™ Sistemi (Robin Sharma) lisanslı fasilitatörüdür.